| Δύναμη | 60kw |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα IGBT |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη 50℃ |
| Δύναμη εργασίας | 340V-380V |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Δύναμη | 160KW |
|---|---|
| Συχνότητα | 30-80khz |
| Εξουσιοδότηση | 12Months |
| Υποστήριξη τεχνολογίας | Όλη η ζωή |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Δύναμη | 250kw |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα ελέγχου DSP |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη |
| Δύναμη εργασίας | 3phase 380v |
| Εφαρμογή | Λειώνοντας αγκίδα, χρυσός, χαλκός και άλλα μέταλλα. |
| Δύναμη | 250kw |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα IGBT |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη 50℃ |
| Δύναμη εργασίας | 340V-380V |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Λειώνοντας φούρνος | Χωνευτήριο |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία | 1800℃ |
| σύστημα προστασίας | Υπερ-Ρεύμα/ Υπερ-τάση/ Υπερ-θερμοκρασία/ Βραχυκύκλωμα |
| Τρόπος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| Σύστημα ασφάλειας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης/Interlock/Βλάβη γείωσης |
| Όνομα προϊόντων | Επαγωγική μηχανή σβέσης |
|---|---|
| Συχνότητα | 30-80khz |
| Δύναμη παραγωγής | 60kw |
| Ανώτατο ρεύμα εισαγωγής | 90A |
| Εφαρμογή | Αποσβήνοντας εργαλεία και άξονες |
| Δύναμη | 100kW |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | IGBT |
| Συχνότητα | Μέση συχνότητα, 10~50KHZ |
| Δύναμη εργασίας | 3phase 380v |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Συχνότητα | Μέση συχνότητα, υψηλή συχνότητα, υπερυψωμένη συχνότητα, HF |
|---|---|
| Δύναμη | 15-500KW |
| Μέθοδος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Όνομα προϊόντων | μέση μηχανή θέρμανσης επαγωγής συχνότητας |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Χρόνος εργασίας | συνεχείς 24 ώρες ανά ημέρα |
| Συχνότητα | 1-10KHZ μέση συχνότητα |
| Δύναμη | 500KW |
| Όνομα προϊόντων | μέση μηχανή θέρμανσης επαγωγής συχνότητας |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Χρόνος εργασίας | συνεχείς 24 ώρες ανά ημέρα |
| Εφαρμογές | Σκλήρυνση, σφυρηλάτηση, ανόπτηση, απόσβεση, τήξη |
| Δύναμη | 40kW |