| Όνομα προϊόντων | σκληραίνοντας εξοπλισμός επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Θέρμανση μαγνητικής επαγωγής |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη |
| Δύναμη εργασίας | 3phase 380v |
| Εφαρμογή | Σκλήρυνση εργαλείων |
| Δύναμη | 300KW |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | IGBT, ελαφριά οθόνη αφής |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη 50℃ |
| Δύναμη εργασίας | 3phase 380v |
| Εφαρμογή | Επαγωγή που σκληραίνει, σφυρηλάτηση |
| Όνομα προϊόντων | Εξοπλισμός σφυρηλατημένων κομματιών επαγωγής |
|---|---|
| Τάση | 380V, 3phase |
| Δασμός Cylce | στάση 24 ωρών μη |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Χρήση | Συρρικνωθείτε τη συναρμολόγηση, σκλήρυνση, σφυρηλάτηση, απόσβεση, ανόπτηση, τήξη |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή θερμικής επεξεργασίας επαγωγής |
|---|---|
| Συχνότητα | 5-20KHz |
| Δύναμη | 120kW |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Όνομα προϊόντων | Εξοπλισμός θέρμανσης επαγωγής Industiral |
|---|---|
| Τάση | 380V, 3phase |
| Δασμός Cylce | στάση 24 ωρών μη |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Χρήση | Συρρικνωθείτε τη συναρμολόγηση, σκλήρυνση, σφυρηλάτηση, απόσβεση, ανόπτηση, τήξη |
| Όνομα προϊόντων | Εξοπλισμός θέρμανσης επαγωγής Industiral |
|---|---|
| Τάση | 380V, 3phase |
| Δασμός Cylce | στάση 24 ωρών μη |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Χρήση | Συρρικνωθείτε τη συναρμολόγηση, σκλήρυνση, σφυρηλάτηση, απόσβεση, ανόπτηση, τήξη |
| Όνομα προϊόντων | Αποσβήνοντας εξοπλισμός επαγωγής δύο σταθμών |
|---|---|
| Τάση | 380V, 3phase |
| Δασμός Cylce | στάση 24 ωρών μη |
| Αποσβήνοντας υλικά | Μεγάλοι άξονες, τύπος δίσκων, τύπος καρφιτσών, τύπος εργαλείων |
| Χρήση | Σκλήρυνση, σφυρηλάτηση, απόσβεση, ανόπτηση |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| παραδοσιακό | OEM ODM |
| Βάρος | Προσαρμοσμένο |
| Πεδίο θερμοκρασίας | 0-1800°C |
| Τετάρτη | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Βάρος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας | 0-1800°C |
| παραδοσιακό | OEM ODM |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δύναμη | 60kw |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα IGBT |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη 50℃ |
| Δύναμη εργασίας | 340V-380V |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |