| Όνομα προϊόντων | Θερμάστρα επαγωγής υψηλής συχνότητας |
|---|---|
| Αρχή εργασίας | Ηλεκτρομαγνητική θέρμανση επαγωγής |
| Κώδικας HS | 85144000 |
| Θερμαντικό υλικό | Μέταλλα |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Όνομα προϊόντων | λειώνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Τήξη Materail | Χάλυβας, σίδηρος, αργίλιο, χαλκός, και άλλα πολύτιμα μέταλλα |
| Σημείο κλειδί | Ενέργεια - αποταμίευση, υψηλότερη παραγωγή |
| Τάση | 340V-430V |
| Όνομα προϊόντων | Εξοπλισμός θέρμανσης επαγωγής Industiral |
|---|---|
| Τάση | 380V, 3phase |
| Δασμός Cylce | στάση 24 ωρών μη |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Χρήση | Συρρικνωθείτε τη συναρμολόγηση, σκλήρυνση, σφυρηλάτηση, απόσβεση, ανόπτηση, τήξη |
| Φορητό μήκος | Περισσότερο από 5 μέτρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Θέρμανση μετάλλων, καυτό σφυρηλατημένο κομμάτι, καυτή συναρμολόγηση, οσμηρός, απόσβεση επαγωγής, επα |
| Τάση | 220V-380V |
| Συχνότητα | 30-80KHZ |
| Σπείρα επαγωγής | χαλκός |
| Τάση | 220V-380V |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | Υδρόψυξη |
| Σπείρα επαγωγής | χαλκός |
| Δύναμη | 15-60KW |
| Θερμαντικό υλικό | Όλα τα είδη μετάλλων |
| όνομα | CNC, αποσβήνοντας εργαλείο PLC |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα IGBT |
| Σύστημα ψύξης | βύθιση, hydrojet |
| Κύκλος καθήκοντος | 100% πλήρες φορτίο |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Τρόπος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα IGBT |
| Σύστημα εμφάνισης | Εικόνα αφής |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Μέγιστη. Ικανότητα τήξης | 1-1000kg/ώρα |
| Όνομα προϊόντων | Συγκολλώντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Θέρμανση μαγνητικής επαγωγής |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη |
| Δύναμη | 100kW |
| Εφαρμογή | Συγκολλώντας αγκίδα, αργίλιο, κράμα ή χαλκός |
| Όνομα προϊόντων | Επαγωγική μηχανή σβέσης |
|---|---|
| Συχνότητα | 30-80khz |
| Δύναμη παραγωγής | 60kw |
| Ανώτατο ρεύμα εισαγωγής | 90A |
| Εφαρμογή | Αποσβήνοντας εργαλεία και άξονες |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα, χάλυβας κραμάτων, ανοξείδωτο |
|---|---|
| Δύναμη | 15-500KW |
| Ταχύτητα θέρμανσης | 100-1000°C/min |
| Τετάρτη | 380v |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 0-1000℃ |