| Όνομα προϊόντων | Ανοπτώντας εξοπλισμός επαγωγής |
|---|---|
| Τάση | 3phase 380v |
| Δύναμη | 100kW |
| Τμήματα πυρήνων | πίνακας κυκλωμάτων, σπείρα επαγωγής |
| Κύκλος καθήκοντος | 24 ώρες απευθείας |
| Όνομα προϊόντων | Υπερβολικό πηνίο υψηλής συχνότητας |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Οθόνη αφής ψηφίων IGBT |
| Συχνότητα | 50-200 khz |
| Δύναμη εργασίας | 3phase 380v |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σφυρηλατημένων κομματιών επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Προκληθε'ν μαγνητικό πεδίο στη θέρμανση |
| Σύστημα τροφοδοσίας | Τράβηγμα της μηχανής τροφοδοτών |
| Σφυρηλατημένο κομμάτι | Ορείχαλκος, χαλκός, σφυρηλατημένο κομμάτι φραγμών χάλυβα |
| Συχνότητα | Μέση συχνότητα 1-20khz |
| Δύναμη | 120kW |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | IGBT, ελαφριά οθόνη αφής |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη |
| Δύναμη εργασίας | 3phase 380v |
| Εφαρμογή | Επαγωγή που σκληραίνει, σφυρηλάτηση |
| Όνομα προϊόντων | Λειώνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Τήξη Materail | 50KG χάλυβας ή σίδηρος |
| Σημείο κλειδί | Ενέργεια - αποταμίευση, υψηλότερη παραγωγή |
| Τάση | 340V-430V |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή θερμικής επεξεργασίας επαγωγής |
|---|---|
| Συχνότητα | 1-10 khz |
| Δύναμη | 100kW |
| Αρχή θέρμανσης | Θέρμανση επαγωγής μαγνητικών πεδίων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| όνομα προϊόντων | Επαγωγική μηχανή σβέσης |
|---|---|
| Συχνότητα | 30-80KHZ |
| Δύναμη παραγωγής | 60kw |
| Ανώτατο ρεύμα εισαγωγής | 90A |
| Εφαρμογή | Αποσβήνοντας εργαλεία και άξονες |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη |
|---|---|
| Αρχή εργασίας | Ηλεκτρομαγνητική θέρμανση επαγωγής |
| Κώδικας HS | 85144000 |
| Θερμαντικό υλικό | Μέταλλα |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Όνομα προϊόντων | Συγκολλώντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Θέρμανση μαγνητικής επαγωγής |
| Σύστημα ψύξης | υδρόψυξη |
| Δύναμη | 100kw |
| Εφαρμογή | Συγκολλώντας αγκίδα, αργίλιο, κράμα ή χαλκός |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή θερμικής επεξεργασίας επαγωγής |
|---|---|
| Θερμαντικά υλικά | Συνδέει, αντέχει, χτυπά |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Δύναμη | 80KW |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |