| Όνομα προϊόντων | λειώνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| φούρνος | Αυτόματη πρακτική ντάμπινγκ |
| Σημείο κλειδί | Ενέργεια - αποταμίευση |
| Τάση | 380V |
| Τάγμα | OEM ODM |
|---|---|
| Συχνότητα | Μέση συχνότητα, υψηλή συχνότητα, υπερυψωμένη συχνότητα, HF |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα/ανοξείδωτο/χαλκός/αργίλιο |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 0-1800°C |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα IGBT |
|---|---|
| Τρόπος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| Υλικό τήξης | Σίδερο/ Χάλυβας/ Χαλκός/ Αλουμίνιο/ Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Φούρνος τήξης | Πυροσβεστήρα |
| Σύστημα ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης/Interlock/Βλάβη γείωσης |
| Σύστημα εμφάνισης | Εικόνα αφής |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία | 1800℃ |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα IGBT |
| Τρόπος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| Σύστημα ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης/Interlock/Βλάβη γείωσης |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη με νερό |
|---|---|
| Σύστημα προστασίας | Υπερ-Ρεύμα/ Υπερ-τάση/ Υπερ-θερμοκρασία/ Βραχυκύκλωμα |
| Φούρνος τήξης | Πυροσβεστήρα |
| Υλικό τήξης | Σίδερο/ Χάλυβας/ Χαλκός/ Αλουμίνιο/ Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα IGBT |
| Φούρνος τήξης | Πυροσβεστήρα |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Μέγιστη. Ικανότητα τήξης | 1-1000kg/ώρα |
| Υλικό τήξης | Σίδερο/ Χάλυβας/ Χαλκός/ Αλουμίνιο/ Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σύστημα ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης/Interlock/Βλάβη γείωσης |
| Δύναμη | 120kw |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα ελέγχου DSP |
| Σύστημα ψύξης | Αερόψυξη |
| Δύναμη εργασίας | 3phase 380v |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | PLC, οθόνη αφής |
| Δύναμη | 15-500KW |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 0-1000℃ |
| Τετάρτη | 380v |
| Όνομα προϊόντων | Λειώνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Τήξη Materail | Χρυσός, λευκόχρυσος, παλλάδιο, αγκίδα |
| Σημείο κλειδί | Ενέργεια - αποταμίευση, υψηλότερη παραγωγή |
| Τάση | 340V-430V |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC380V/50HZ |
|---|---|
| Τρόπος σβήσεως | απόσβεση επαγωγής |
| Ακρίβεια απόσβεσης | ±0,1 mm |
| Βάθος απόσβεσης | 020mm |
| Σύστημα ασφαλείας | Κουμπί στάσεων έκτακτης ανάγκης |