| Ονομασία του προϊόντος | λειώνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Τήξη Materail | Χάλυβας, σίδηρος, αργίλιο, χαλκός, και άλλα πολύτιμα μέταλλα |
| Σημείο κλειδί | Ενέργεια - αποταμίευση, υψηλότερη παραγωγή |
| Τετάρτη | 340V-430V |
| Όνομα προϊόντων | σκληραίνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Καθαρό βάρος | 900KGS |
| Εξουσιοδότηση | 12Months |
| Υποστήριξη τεχνολογίας | Όλη η ζωή |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Όνομα προϊόντων | Συγκολλώντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Θέρμανση μαγνητικής επαγωγής |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη |
| Δύναμη εργασίας | 3phase 380v |
| Εφαρμογή | Συγκολλώντας αγκίδα, αργίλιο, κράμα ή χαλκός |
| Όνομα προϊόντων | Λειώνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Τήξη Materail | Χρυσός, λευκόχρυσος, παλλάδιο, αγκίδα |
| Σημείο κλειδί | Ενέργεια - αποταμίευση, υψηλότερη παραγωγή |
| Τάση | 340V-430V |
| σύστημα προστασίας | Υπερ-Ρεύμα/ Υπερ-τάση/ Υπερ-θερμοκρασία/ Βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Σύστημα ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης/Interlock/Βλάβη γείωσης |
| Τρόπος ψύξης | Υδρόψυξη |
| σύστημα επίδειξης | Εικόνα αφής |
| Τρόπος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| Όνομα προϊόντων | Συγκολλώντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Θέρμανση μαγνητικής επαγωγής |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη |
| Δύναμη εργασίας | 3phase 380v |
| Εφαρμογή | Συγκολλώντας αγκίδα, αργίλιο, κράμα ή χαλκός |
| Όνομα προϊόντων | Λειώνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Τήξη Materail | Χρυσός, λευκόχρυσος, παλλάδιο, αγκίδα |
| Σημείο κλειδί | Ενέργεια - αποταμίευση, υψηλότερη παραγωγή |
| Τάση | 340V-430V |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας | ±1℃ |
|---|---|
| Μέθοδος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| Μέθοδος ψύξης | Αερόψυξη |
| Τάση | 180-430V |
| Υλικό | Όλα τα είδη μετάλλων |
| Αλλακτική συχνότητα | 1-2MHz |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 180V-430V |
| Σπείρα επαγωγής | Προσαρμόσιμη |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη |
| Θέρμανση | 0-2000℃ |
| Λειώνοντας φούρνος | Χωνευτήριο |
|---|---|
| Μέγιστη. Ικανότητα τήξης | 10-1000kg/h |
| Τρόπος ψύξης | Υδρόψυξη |
| Σύστημα ασφάλειας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης/Interlock/Βλάβη γείωσης |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα IGBT |