| Όνομα προϊόντων | Συγκολλώντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Θέρμανση μαγνητικής επαγωγής |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη |
| Δύναμη | 15kw |
| Εφαρμογή | Συγκολλώντας αγκίδα, αργίλιο, κράμα ή χαλκός |
| Όνομα προϊόντων | λειώνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Τήξη Materail | Stee ή σίδηρος |
| Σημείο κλειδί | Ενέργεια - αποταμίευση |
| Τάση | 340V-430V |
| Δύναμη | 100kw |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | IGBT |
| Συχνότητα | Μέση συχνότητα, 10~50KHZ |
| Δύναμη εργασίας | 3phase 380v |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Δύναμη | 160KW |
|---|---|
| Τάση | 380V, 3phase |
| Δασμός Cylce | στάση 24 ωρών μη |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Χρήση | Σκλήρυνση, σφυρηλάτηση, απόσβεση, ανόπτηση, τήξη |
| βάρος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Μηχανή θέρμανσης επαγωγής |
| Σύστημα ελέγχου | Διάταξη IGBT/Εικονική οθόνη |
| Δύναμη | 15-500KW |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα/ανοξείδωτο/χαλκός/αργίλιο |
| Μέθοδος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Σύστημα ελέγχου | Διάταξη IGBT/Εικονική οθόνη |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή θέρμανσης επαγωγής Protable |
|---|---|
| Χέρι - κρατημένο μήκος | 5 μέτρα |
| Συχνότητα | 30-80khz |
| Δύναμη εργασίας | 240V-380V |
| Εφαρμογή | Συγκόλληση επαγωγής σωλήνων αργιλίου |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή θέρμανσης επαγωγής Protable |
|---|---|
| Χέρι - κρατημένο μήκος | 5 μέτρα |
| Συχνότητα | 30-80khz |
| Δύναμη εργασίας | 240V-380V |
| Εφαρμογή | Συγκόλληση επαγωγής σωλήνων αργιλίου |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή θέρμανσης επαγωγής Protable |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | IGBT, έλεγχος αφής DSP |
| Συχνότητα | Υψηλή συχνότητα, 30-80KHZ |
| Δύναμη εργασίας | 3phase 380v |
| Εφαρμογή | Η ένωση, σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή θέρμανσης επαγωγής Protable |
|---|---|
| Χέρι - κρατημένο μήκος | 5 μέτρα |
| Συχνότητα | 30-80KHZ |
| Δύναμη εργασίας | 240V-380V |
| Εφαρμογή | Συγκόλληση επαγωγής σωλήνων αργιλίου |