| Εφαρμογή | Ζύγιση/Συζύγιση/Συζύγιση/Συστασία |
|---|---|
| Ελέγχος θερμοκρασίας | Ακριβής |
| εύρος συχνοτήτων | 5-500KHz |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Σύστημα ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης/Interlock/Βλάβη γείωσης |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/380V/415V/440V/480V |
| σύστημα προστασίας | Υπερ-Ρεύμα/ Υπερ-τάση/ Υπερ-θερμοκρασία/ Βραχυκύκλωμα |
| Λειώνοντας φούρνος | Χωνευτήριο |
| Υλικό τήξης | Σίδερο/ Χάλυβας/ Χαλκός/ Αλουμίνιο/ Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Όνομα προϊόντων | μέση μηχανή θέρμανσης επαγωγής συχνότητας |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Χρόνος εργασίας | συνεχείς 24 ώρες ανά ημέρα |
| Εφαρμογές | Σκλήρυνση, σφυρηλάτηση, ανόπτηση, απόσβεση, τήξη |
| Δύναμη | 250kw |
| Όνομα προϊόντων | Θερμάστρα επαγωγής υψηλής συχνότητας |
|---|---|
| Αρχή εργασίας | Ηλεκτρομαγνητική θέρμανση επαγωγής |
| Κώδικας HS | 85144000 |
| Θερμαντικό υλικό | Μέταλλα |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Δύναμη | 100kW |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα ελέγχου DSP |
| Τρέχων | 150A |
| Δύναμη εργασίας | 3phase 380v |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Μέθοδος ψύξης | Υδρόψυξη |
|---|---|
| Συχνότητα | 30-80KHZ |
| Δύναμη | 15-60KW |
| Εφαρμογή | Θέρμανση μετάλλων, καυτό σφυρηλατημένο κομμάτι, καυτή συναρμολόγηση, οσμηρός, απόσβεση επαγωγής, επα |
| Σπείρα επαγωγής | χαλκός |
| Εφαρμογή | Θέρμανση μετάλλων, καυτό σφυρηλατημένο κομμάτι, καυτή συναρμολόγηση, οσμηρός, απόσβεση επαγωγής, επα |
|---|---|
| Τάση | 220V-380V |
| Σπείρα επαγωγής | χαλκός |
| Μέθοδος ψύξης | Υδρόψυξη |
| Συχνότητα | 30-80KHZ |
| Υλικό τήξης | Σίδερο/ Χάλυβας/ Χαλκός/ Αλουμίνιο/ Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Σύστημα ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης/Interlock/Βλάβη γείωσης |
| Φούρνος τήξης | Πυροσβεστήρα |
| Σύστημα προστασίας | Υπερ-Ρεύμα/ Υπερ-τάση/ Υπερ-θερμοκρασία/ Βραχυκύκλωμα |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα IGBT |
| Όνομα προϊόντων | σκληραίνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Τάση | 3phase 380v |
| Δύναμη | 100kW |
| Τμήματα πυρήνων | πίνακας κυκλωμάτων, σπείρα indcution |
| Κύκλος καθήκοντος | 24 ώρες, 100% απευθείας |
| Δύναμη | 120kW |
|---|---|
| Τάση | 3phase 380v |
| Εγχειρίδιο λειτουργίας | Παρεχόμενος |
| Τμήματα πυρήνων | Πίνακας κυκλωμάτων |
| Κύκλος καθήκοντος | 100% ώρες απευθείας |