| όνομα προϊόντων | λειώνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Τήξη Materail | Χρυσός, λευκόχρυσος, παλλάδιο, αγκίδα |
| Σημείο κλειδί | Ενέργεια - αποταμίευση, υψηλότερη παραγωγή |
| Τάση | 340V-430V |
| Μέγιστη. Ικανότητα τήξης | 1-1000kg/ώρα |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα IGBT |
| Τρόπος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| σύστημα προστασίας | Υπερ-Ρεύμα/ Υπερ-τάση/ Υπερ-θερμοκρασία/ Βραχυκύκλωμα |
| Όνομα προϊόντων | Επαγωγική μηχανή σβέσης |
|---|---|
| Καθαρό βάρος | 900KGS |
| Εξουσιοδότηση | 12Months |
| Υποστήριξη τεχνολογίας | Όλη η ζωή |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Λειώνοντας φούρνος | Χωνευτήριο |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα IGBT |
| Τρόπος ψύξης | Υδρόψυξη |
| σύστημα επίδειξης | Εικόνα αφής |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Όνομα προϊόντων | Επαγωγική μηχανή σβέσης |
|---|---|
| Συχνότητα | 30-80khz |
| Δύναμη παραγωγής | 120kW |
| Ανώτατο ρεύμα εισαγωγής | 180A |
| Εφαρμογή | Αποσβήνοντας εργαλεία και άξονες |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη |
|---|---|
| Βάθος θέρμανσης | 020mm |
| Χρόνος θέρμανσης | 0-99s |
| Ελέγχος θερμοκρασίας | Αυτοματοποιημένο |
| Σπείρα επαγωγής | Προσαρμόσιμη |
| Θέρμανση | 0-2000℃ |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 180V-430V |
| Αλλακτική συχνότητα | 1-2MHz |
| Ταχύτητα θέρμανσης | 0-10mm/s |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη |
| Ταχύτητα θέρμανσης | 0-10mm/s |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο, Σίδερο |
| Ελέγχος θερμοκρασίας | Αυτοματοποιημένο |
| Αλλακτική συχνότητα | 1-2MHz |
| Βάθος θέρμανσης | 020mm |
| Όνομα προϊόντων | Υπερβολικό πηνίο υψηλής συχνότητας |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Οθόνη αφής ψηφίων IGBT |
| Συχνότητα | Εξαιρετικά υψηλό 300-500KHZ |
| Δύναμη εργασίας | 3phase 380v |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Δύναμη | 100kw |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | IGBT |
| Συχνότητα | Μέση συχνότητα, 10~50KHZ |
| Δύναμη εργασίας | 3phase 380v |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |