| Ακρίβεια απόσβεσης | ±0,1 mm |
|---|---|
| Σκληρότητα απόσβεσης | HRC50-60 |
| Ταχύτητα απόσβεσης | 0-20m/min |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC380V/50HZ |
| Σύστημα ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος DSP+FPGA |
| Όνομα προϊόντων | Ανοπτώντας εξοπλισμός επαγωγής |
|---|---|
| Τάση | 3phase 380v |
| Δύναμη | 160KW |
| Τμήματα πυρήνων | Πίνακας κυκλωμάτων |
| Κύκλος καθήκοντος | 100% ώρες απευθείας |
| όνομα προϊόντων | Ανοπτώντας εξοπλισμός επαγωγής |
|---|---|
| Τάση | 3phase 380v |
| Δύναμη | 160kW |
| Τμήματα πυρήνων | Πίνακας κυκλωμάτων |
| Κύκλος καθήκοντος | 100% ώρες απευθείας |
| Δύναμη | 100kW |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | IGBT, έλεγχος αφής DSP |
| Συχνότητα | Υψηλή συχνότητα, 30-80KHZ |
| Δύναμη εργασίας | 3phase 380v |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Όνομα προϊόντων | Ανοπτώντας εξοπλισμός επαγωγής |
|---|---|
| Τάση | 3phase 380v |
| Δύναμη | 160KW |
| Τμήματα πυρήνων | Πίνακας κυκλωμάτων |
| Κύκλος καθήκοντος | 100% ώρες απευθείας |
| όνομα | Λειώνοντας φούρνος επαγωγής |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής | 25KW |
| Λειώνοντας σίδηρος | 8KG |
| Κύκλος καθήκοντος | 100% πλήρες φορτίο |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα IGBT |
|---|---|
| Σύστημα ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης/Interlock/Βλάβη γείωσης |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Φούρνος τήξης | Πυροσβεστήρα |
| Σύστημα προστασίας | Υπερ-Ρεύμα/ Υπερ-τάση/ Υπερ-θερμοκρασία/ Βραχυκύκλωμα |
| Τρόπος λειτουργίας | Χειρωνακτικός/αυτόματος |
|---|---|
| Ελέγχος θερμοκρασίας | Ακριβής |
| Σύστημα ψύξης | Αέρος/ύδατος |
| εύρος συχνοτήτων | 5-500KHz |
| Εφαρμογή | Ζύγιση/Συζύγιση/Συζύγιση/Συστασία |
| Φούρνος τήξης | Πυροσβεστήρα |
|---|---|
| Σύστημα ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης/Interlock/Βλάβη γείωσης |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα IGBT |
| Μέγιστη. Ικανότητα τήξης | 1-1000kg/ώρα |
| Υλικό | Χαλκός/αργίλιο/ανοξείδωτο |
|---|---|
| εύρος συχνοτήτων | 5-500KHz |
| Σειρά δύναμης | 15-500KW |
| Σύστημα ψύξης | Αέρος/ύδατος |
| Τρόπος λειτουργίας | Χειρωνακτικός/αυτόματος |