| Αλλακτική συχνότητα | 1-2MHz |
|---|---|
| Θέρμανση | 0-2000℃ |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 180V-430V |
| Υλικό | Ανοξείδωτο, Σίδερο |
| Χρόνος θέρμανσης | 0-99s |
| Όνομα προϊόντων | Ανοπτώντας εξοπλισμός επαγωγής |
|---|---|
| Τάση | 3phase 380v |
| Δύναμη | 100kW |
| Τμήματα πυρήνων | πίνακας κυκλωμάτων, σπείρα επαγωγής |
| Κύκλος καθήκοντος | 24 ώρες απευθείας |
| Μέθοδος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
|---|---|
| Δύναμη | 15-500KW |
| Τετάρτη | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Συχνότητα | Μέση συχνότητα, υψηλή συχνότητα, υπερυψωμένη συχνότητα, HF |
| παραδοσιακό | OEM ODM |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με νερό |
|---|---|
| παραδοσιακό | OEM ODM |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| υλικό | Χάλυβας άνθρακα/ανοξείδωτο/χαλκός/αργίλιο |
| Συχνότητα | Μέση συχνότητα, υψηλή συχνότητα, υπερυψωμένη συχνότητα, HF |
| Τετάρτη | 220V/380V/415V/440V/480V |
|---|---|
| Βάρος | Προσαρμοσμένο |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με νερό |
| παραδοσιακό | OEM ODM |
| Πεδίο θερμοκρασίας | 0-1800°C |
| Όνομα προϊόντων | μέση μηχανή θέρμανσης επαγωγής συχνότητας |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Χρόνος εργασίας | συνεχείς 24 ώρες ανά ημέρα |
| Εφαρμογές | Σκλήρυνση, σφυρηλάτηση, ανόπτηση, απόσβεση, τήξη |
| Δύναμη | 250kw |
| Όνομα προϊόντων | μέση μηχανή θέρμανσης επαγωγής συχνότητας |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Χρόνος εργασίας | συνεχείς 24 ώρες ανά ημέρα |
| Εφαρμογές | Σκλήρυνση, σφυρηλάτηση, ανόπτηση, απόσβεση, τήξη |
| Τάση | 3phase 380v |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με νερό |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις | Μηχανή θέρμανσης επαγωγής |
| Σύστημα ελέγχου | Διάταξη IGBT/Εικονική οθόνη |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τάγμα | OEM ODM |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με νερό |
|---|---|
| Μέθοδος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τάγμα | OEM ODM |
| Δύναμη | 15-500KW |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα/ανοξείδωτο/χαλκός/αργίλιο |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | 0-1800°C |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Δύναμη | 15-500KW |