| Ονομασία του προϊόντος | λειώνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Τήξη Materail | Χρυσός, λευκόχρυσος, παλλάδιο, αγκίδα |
| Σημείο κλειδί | Ενέργεια - αποταμίευση, υψηλότερη παραγωγή |
| Τετάρτη | 340V-430V |
| Όνομα προϊόντων | σκληραίνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Θερμαντικά υλικά | εργαλεία, στροφαλοφόροι άξονες, άξονες, άξονες αυλακώνω, ρουλεμάν, ρόλος, πριόνι, λεπίδα, συναρμολογ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υποστήριξη τεχνολογίας | Όλη η ζωή |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σφυρηλατημένων κομματιών επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Προκληθε'ν μαγνητικό πεδίο στη θέρμανση |
| Σύστημα τροφοδοσίας | Τράβηγμα της μηχανής τροφοδοτών |
| Σφυρηλατημένο κομμάτι | Ορείχαλκος, χαλκός, σφυρηλατημένο κομμάτι φραγμών χάλυβα |
| Συχνότητα | Μέση συχνότητα 1-20khz |
| Όνομα προϊόντων | Συγκολλώντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Θέρμανση μαγνητικής επαγωγής |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη |
| Δύναμη | 100kW |
| Εφαρμογή | Συγκολλώντας αγκίδα, αργίλιο, κράμα ή χαλκός |
| όνομα προϊόντων | Μηχανή σφυρηλατημένων κομματιών επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Προκληθε'ν μαγνητικό πεδίο στη θέρμανση |
| Σύστημα τροφοδοσίας | Τράβηγμα της μηχανής τροφοδοτών |
| Σφυρηλατημένο κομμάτι | Ορείχαλκος, χαλκός, σφυρηλατημένο κομμάτι χάλυβα |
| Κύκλος εργασίας | 24 ώρες |
| Όνομα προϊόντων | σκληραίνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Τάση | 3phase 380v |
| Δύναμη | 250kw |
| Τμήματα πυρήνων | πίνακας κυκλωμάτων, σπείρα indcution |
| Κύκλος καθήκοντος | 24 ώρες, 100% απευθείας |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σφυρηλατημένων κομματιών επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Προκληθε'ν μαγνητικό πεδίο στη θέρμανση |
| Σύστημα τροφοδοσίας | Τράβηγμα της μηχανής τροφοδοτών |
| Σφυρηλατημένο κομμάτι | Ορείχαλκος, χαλκός, σφυρηλατημένο κομμάτι φραγμών χάλυβα |
| Κύκλος εργασίας | 24 ώρες |
| Όνομα προϊόντων | σκληραίνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Σημείο προστασίας θερμοκρασίας ύδατος | 50℃ |
| Εξουσιοδότηση | 12Months |
| Υποστήριξη τεχνολογίας | Όλη η ζωή |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Όνομα προϊόντων | Επαγωγική μηχανή σβέσης |
|---|---|
| Συχνότητα | 30-80khz |
| Δύναμη παραγωγής | 60kw |
| Ανώτατο ρεύμα εισαγωγής | 90A |
| Εφαρμογή | Αποσβήνοντας εργαλεία και άξονες |
| όνομα προϊόντων | Ανοπτώντας εξοπλισμός επαγωγής |
|---|---|
| Τάση | 3phase 380v |
| Δύναμη | 60kw |
| Τμήματα πυρήνων | πίνακας κυκλωμάτων, σπείρα επαγωγής |
| Κύκλος καθήκοντος | 24 ώρες απευθείας |