| Όνομα προϊόντων | Εξοπλισμός θέρμανσης επαγωγής Industiral |
|---|---|
| Τάση | 380V, 3phase |
| Δασμός Cylce | στάση 24 ωρών μη |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Χρήση | Συρρικνωθείτε τη συναρμολόγηση, σκλήρυνση, σφυρηλάτηση, απόσβεση, ανόπτηση, τήξη |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σφυρηλατημένων κομματιών επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Προκληθε'ν μαγνητικό πεδίο στη θέρμανση |
| Σύστημα τροφοδοσίας | Τράβηγμα της μηχανής τροφοδοτών |
| Σφυρηλατημένο κομμάτι | Ορείχαλκος, χαλκός, σφυρηλατημένο κομμάτι φραγμών χάλυβα |
| Συχνότητα | Μέση συχνότητα 1-20khz |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σφυρηλατημένων κομματιών επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Προκληθε'ν μαγνητικό πεδίο στη θέρμανση |
| Σύστημα τροφοδοσίας | Τράβηγμα της μηχανής τροφοδοτών |
| Σφυρηλατημένο κομμάτι | Ορείχαλκος, χαλκός, σφυρηλατημένο κομμάτι φραγμών χάλυβα |
| Συχνότητα | Μέση συχνότητα 1-20khz |
| όνομα προϊόντων | Μηχανή σφυρηλατημένων κομματιών επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Προκληθε'ν μαγνητικό πεδίο στη θέρμανση |
| Σύστημα τροφοδοσίας | Τράβηγμα της μηχανής τροφοδοτών |
| Σφυρηλατημένο κομμάτι | Ορείχαλκος, χαλκός, σφυρηλατημένο κομμάτι φραγμών χάλυβα |
| Συχνότητα | Μέση συχνότητα 1-20khz |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 1800℃ |
|---|---|
| Λειώνοντας φούρνος | Χωνευτήριο |
| Τρόπος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| Σύστημα ασφάλειας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης/Interlock/Βλάβη γείωσης |
| Μέγιστη. Ικανότητα τήξης | 10-1000kg/h |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC380V/50HZ |
|---|---|
| Ελέγχος θερμοκρασίας | Ψηφιακή οθόνη |
| Ταχύτητα απόσβεσης | 0-20m/min |
| Βάθος απόσβεσης | 020mm |
| Τρόπος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| Τεχνολογία | Φάση 3 |
|---|---|
| Τρόπος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| Ονομασία του προϊόντος | Επαγωγική μηχανή σβέσης |
| Σκληρότητα απόσβεσης | HRC50-60 |
| Ελέγχος θερμοκρασίας | Ψηφιακή οθόνη |
| Ονομασία του προϊόντος | Επαγωγική μηχανή σβέσης |
|---|---|
| Τρόπος σβήσεως | απόσβεση επαγωγής |
| Ελέγχος θερμοκρασίας | Ψηφιακή οθόνη |
| Ταχύτητα απόσβεσης | 0-20m/min |
| Σκληρότητα απόσβεσης | HRC50-60 |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σφυρηλατημένων κομματιών επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Προκληθε'ν μαγνητικό πεδίο στη θέρμανση |
| Σύστημα τροφοδοσίας | Τράβηγμα της μηχανής τροφοδοτών |
| Σφυρηλατημένο κομμάτι | Ορείχαλκος, χαλκός, σφυρηλατημένο κομμάτι φραγμών χάλυβα |
| Συχνότητα | Μέση συχνότητα 1-20khz |
| Όνομα προϊόντων | Λειώνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Τήξη Materail | Χάλυβας, σίδηρος, αργίλιο, χαλκός, και άλλα πολύτιμα μέταλλα |
| Σημείο κλειδί | Ενέργεια - αποταμίευση, υψηλότερη παραγωγή |
| Τάση | 340V-430V |