| Όνομα προϊόντων | μέση μηχανή θέρμανσης επαγωγής συχνότητας |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Δύναμη | 250kw |
| Εφαρμογές | Σκλήρυνση, σφυρηλάτηση, ανόπτηση, απόσβεση, τήξη |
| Τάση | 3phase 380v |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σφυρηλατημένων κομματιών επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Σύστημα τροφοδοσίας | Τράβηγμα της μηχανής τροφοδοτών |
| Σφυρηλατημένο κομμάτι | Ορείχαλκος, χαλκός, σφυρηλατημένο κομμάτι χάλυβα |
| Τάση | 3phase 380v |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή θέρμανσης επαγωγής Protable |
|---|---|
| Χέρι - κρατημένο μήκος | 5 μέτρα |
| Συχνότητα | 30-80khz |
| Δύναμη εργασίας | 240V-380V |
| Εφαρμογή | Συγκόλληση επαγωγής σωλήνων αργιλίου |
| Όνομα προϊόντων | μέση μηχανή θέρμανσης επαγωγής συχνότητας |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Χρόνος εργασίας | συνεχείς 24 ώρες ανά ημέρα |
| Εφαρμογές | Σκλήρυνση, σφυρηλάτηση, ανόπτηση, απόσβεση, τήξη |
| Δύναμη | 25KW |
| Χρήση | Φούρνος θερμικής επεξεργασίας, λειώνοντας φούρνος, απόσβεση, πιάτο χάλυβα θέρμανσης για το καυτό σφυ |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Χρόνος εργασίας | συνεχείς 24 ώρες ανά ημέρα |
| Υλικό τήξης | Χρυσός ασημένιος μόλυβδος αργιλίου χαλκού, αλουμίνιο, μη σιδηρούχο μέταλλο, όλο το μέταλλο |
| Τάση | 3phase 380v |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή θέρμανσης επαγωγής Protable |
|---|---|
| Χέρι - κρατημένο μήκος | 5 μέτρα |
| Συχνότητα | Υψηλή συχνότητα, 30-80KHZ |
| Δύναμη εργασίας | 240V-380V |
| Εφαρμογή | Η ένωση, σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Όνομα προϊόντων | σκληραίνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Θερμαντικά υλικά | Όλα τα μέταλλα |
| Εξουσιοδότηση | 12Months |
| Υποστήριξη τεχνολογίας | Όλη η ζωή |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Όνομα προϊόντων | Θερμάστρα επαγωγής υψηλής συχνότητας |
|---|---|
| Αρχή εργασίας | Ηλεκτρομαγνητική θέρμανση επαγωγής |
| Κώδικας HS | 85144000 |
| Θερμαντικό υλικό | Μέταλλα |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Όνομα προϊόντων | Εξοπλισμός θέρμανσης επαγωγής Industiral |
|---|---|
| Τάση | 380V, 3phase |
| Δασμός Cylce | στάση 24 ωρών μη |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Χρήση | Συρρικνωθείτε τη συναρμολόγηση, σκλήρυνση, σφυρηλάτηση, απόσβεση, ανόπτηση, τήξη |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σφυρηλατημένων κομματιών επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Προκληθε'ν μαγνητικό πεδίο στη θέρμανση |
| Σύστημα τροφοδοσίας | Τράβηγμα της μηχανής τροφοδοτών |
| Σφυρηλατημένο κομμάτι | Ορείχαλκος, χαλκός, σφυρηλατημένο κομμάτι φραγμών χάλυβα |
| Συχνότητα | Μέση συχνότητα 1-20khz |