| Όνομα προϊόντων | μηχανή θερμικής επεξεργασίας επαγωγής |
|---|---|
| Συχνότητα | 1-10 khz |
| Δύναμη | 100kW |
| Αρχή θέρμανσης | Θέρμανση επαγωγής μαγνητικών πεδίων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Όνομα προϊόντων | Θερμάστρα επαγωγής υψηλής συχνότητας |
|---|---|
| Αρχή εργασίας | Ηλεκτρομαγνητική θέρμανση επαγωγής |
| Συχνότητα | 30-80khz |
| Θερμαντικό υλικό | Όλα τα μέταλλα |
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Ονομασία του προϊόντος | λειώνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Τήξη Materail | Stee ή σίδηρος |
| Σημείο κλειδί | Ενέργεια - αποταμίευση |
| Τετάρτη | 340V-430V |
| Όνομα προϊόντων | σκληραίνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Θερμαντικά υλικά | Χάλυβας Stianless |
| Εξουσιοδότηση | 12Months |
| Υποστήριξη τεχνολογίας | Όλη η ζωή |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή θερμικής επεξεργασίας επαγωγής |
|---|---|
| Συχνότητα | Εξαιρετικά υψηλό 80-200KHZ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Δύναμη | 40kW |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή θερμικής επεξεργασίας επαγωγής |
|---|---|
| Συχνότητα | 1-10 khz |
| Δύναμη | 60kw |
| Αρχή θέρμανσης | Θέρμανση επαγωγής μαγνητικών πεδίων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Όνομα προϊόντων | Λειώνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Τήξη Materail | Χάλυβας, σίδηρος, αργίλιο, χαλκός, και άλλα πολύτιμα μέταλλα |
| Σημείο κλειδί | Ενέργεια - αποταμίευση, υψηλότερη παραγωγή |
| Τάση | 340V-430V |
| Δύναμη | 120kw |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | IGBT, ελαφριά οθόνη αφής |
| Σύστημα ψύξης | υδρόψυξη |
| Δύναμη εργασίας | 3phase 380v |
| Εφαρμογή | Επαγωγή που σκληραίνει, σφυρηλάτηση |
| Όνομα προϊόντων | Λειώνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Τήξη Materail | Χάλυβας, σίδηρος, αργίλιο, χαλκός, και άλλα πολύτιμα μέταλλα |
| Σημείο κλειδί | Ενέργεια - αποταμίευση, υψηλότερη παραγωγή |
| Τάση | 340V-430V |
| Όνομα προϊόντων | Λειώνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Τήξη Materail | Χάλυβας, σίδηρος, αργίλιο, χαλκός, και άλλα πολύτιμα μέταλλα |
| Σημείο κλειδί | Ενέργεια - αποταμίευση, υψηλότερη παραγωγή |
| Τάση | 340V-430V |