| Όνομα προϊόντων | Λειώνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Τήξη Materail | Χάλυβας, σίδηρος, αργίλιο, χαλκός, και άλλα πολύτιμα μέταλλα |
| Σημείο κλειδί | Ενέργεια - αποταμίευση, υψηλότερη παραγωγή |
| Τάση | 340V-430V |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή συγκόλλησης επαγωγής |
|---|---|
| Κυμαινόμενη συχνότητα | 30-80khz |
| Εξουσιοδότηση | 12Months |
| Υποστήριξη τεχνολογίας | Όλη η ζωή |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Τρόπος επίδειξης | Ψηφιακή οθόνη αφής |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Συγκολλώντας μηχανή επαγωγής |
| Τρόπος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| Τρόπος ελέγχου | Σύστημα IGBT |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη |
| Τετάρτη | 220V/380V/415V/440V/480V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Η σκλήρυνση, απόσβεση, που ανοπτεί, συρρικνώνεται την τακτοποίηση, τήξη |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| βάρος | Προσαρμοσμένο |
| Συχνότητα | Μέση συχνότητα, υψηλή συχνότητα, υπερυψωμένη συχνότητα, HF |
| Τρόπος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία | 1800℃ |
| Μέγιστη. Ικανότητα τήξης | 1-1000kg/ώρα |
| Φούρνος τήξης | Πυροσβεστήρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/380V/415V/440V/480V |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σφυρηλατημένων κομματιών επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Προκληθε'ν μαγνητικό πεδίο στη θέρμανση |
| Σύστημα τροφοδοσίας | Τράβηγμα της μηχανής τροφοδοτών |
| Σφυρηλατημένο κομμάτι | Ορείχαλκος, χαλκός, σφυρηλατημένο κομμάτι φραγμών χάλυβα |
| Συχνότητα | Μέση συχνότητα 1-20khz |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | Υδρόψυξη |
| Δύναμη | 15-60KW |
| Θερμαντικό υλικό | Όλα τα είδη μετάλλων |
| Σπείρα επαγωγής | χαλκός |
| Τρόπος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Μέγιστη. Ικανότητα τήξης | 1-1000kg/ώρα |
| Σύστημα προστασίας | Υπερ-Ρεύμα/ Υπερ-τάση/ Υπερ-θερμοκρασία/ Βραχυκύκλωμα |
| Σύστημα εμφάνισης | Εικόνα αφής |
| Μέγιστη. Ικανότητα τήξης | 1-1000kg/ώρα |
|---|---|
| Τρόπος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| Σύστημα εμφάνισης | Εικόνα αφής |
| Σύστημα ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης/Interlock/Βλάβη γείωσης |
| Φούρνος τήξης | Πυροσβεστήρα |
| Όνομα προϊόντων | σκληραίνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Θερμαντικά υλικά | Φραγμός χάλυβα |
| Εξουσιοδότηση | 12Months |
| Υποστήριξη τεχνολογίας | Όλη η ζωή |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |