| Όνομα προϊόντων | σκληραίνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Απόσβεση εργαλείων |
| Δύναμη | 100kW |
| Τμήματα πυρήνων | πίνακας κυκλωμάτων, σπείρα indcution |
| Κύκλος καθήκοντος | 24 ώρες, 100% απευθείας |
| Όνομα προϊόντων | σκληραίνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σκλήρυνση στροφαλοφόρων αξόνων |
| Δύναμη | 120kw |
| Τμήματα πυρήνων | πίνακας κυκλωμάτων, σπείρα indcution |
| Κύκλος καθήκοντος | 24 ώρες, 100% απευθείας |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σφυρηλατημένων κομματιών επαγωγής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βαθύ σφυρηλατημένο κομμάτι χάλυβα χαλκού |
| Δύναμη | 100kW |
| Τμήματα πυρήνων | πίνακας κυκλωμάτων, σπείρα indcution |
| Κύκλος καθήκοντος | 24 ώρες, 100% απευθείας |
| Όνομα προϊόντων | σκληραίνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Δύναμη | 60kw |
| Εξουσιοδότηση | 12Months |
| Υποστήριξη τεχνολογίας | Όλη η ζωή |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Όνομα προϊόντων | σκληραίνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Καθαρό βάρος | 900KGS |
| Εξουσιοδότηση | 12Months |
| Υποστήριξη τεχνολογίας | Όλη η ζωή |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Όνομα προϊόντων | λειώνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Τήξη Materail | Χάλυβας, σίδηρος, αργίλιο, χαλκός, και άλλα πολύτιμα μέταλλα |
| Σημείο κλειδί | Ενέργεια - αποταμίευση, υψηλότερη παραγωγή |
| Τάση | 340V-430V |
| Σύστημα ελέγχου | PLC, οθόνη αφής |
|---|---|
| Τετάρτη | 380v |
| Μέθοδος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| Συχνότητα | Μέσης Συχνότητας |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ταχύτητα θέρμανσης | 100-1000°C/min |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Σύστημα ελέγχου | PLC, οθόνη αφής |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 0-1000℃ |
| Τετάρτη | 380v |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σφυρηλατημένων κομματιών επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Προκληθε'ν μαγνητικό πεδίο στη θέρμανση |
| Σύστημα τροφοδοσίας | Τράβηγμα της μηχανής τροφοδοτών |
| Σφυρηλατημένο κομμάτι | Ορείχαλκος, χαλκός, σφυρηλατημένο κομμάτι φραγμών χάλυβα |
| Συχνότητα | Μέση συχνότητα 1-20khz |
| Όνομα προϊόντων | Λειώνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Πλήρης ψηφιακός έλεγχος ακριβείας |
| Τήξη Materail | Stee ή σίδηρος |
| Σημείο κλειδί | Ενέργεια - αποταμίευση |
| Τάση | 340V-430V |