| Όνομα προϊόντων | σκληραίνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Θερμαντικά υλικά | Φραγμός χάλυβα |
| Εξουσιοδότηση | 12Months |
| Υποστήριξη τεχνολογίας | Όλη η ζωή |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Όνομα προϊόντων | Συγκολλώντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Θέρμανση μαγνητικής επαγωγής |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη, 45℃ |
| Δύναμη εργασίας | 240-380V |
| Εφαρμογή | Συγκολλώντας αγκίδα, αργίλιο, κράμα ή χαλκός |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σφυρηλατημένων κομματιών επαγωγής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βαθύ σφυρηλατημένο κομμάτι χάλυβα χαλκού |
| Δύναμη | 100kW |
| Τμήματα πυρήνων | πίνακας κυκλωμάτων, σπείρα indcution |
| Κύκλος καθήκοντος | 24 ώρες, 100% απευθείας |
| Όνομα προϊόντων | Συγκολλώντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Θέρμανση μαγνητικής επαγωγής |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη |
| Δύναμη | 100kW |
| Εφαρμογή | Συγκολλώντας αγκίδα, αργίλιο, κράμα ή χαλκός |
| Όνομα προϊόντων | Συγκολλώντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Αρχή θέρμανσης | Θέρμανση μαγνητικής επαγωγής |
| Σύστημα ψύξης | Υδρόψυξη |
| Δύναμη | 100kW |
| Εφαρμογή | Συγκολλώντας αγκίδα, αργίλιο, κράμα ή χαλκός |
| Όνομα προϊόντων | σκληραίνοντας μηχανή επαγωγής |
|---|---|
| Δύναμη | 60kw |
| Εξουσιοδότηση | 12Months |
| Υποστήριξη τεχνολογίας | Όλη η ζωή |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σφυρηλατημένων κομματιών επαγωγής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βαθύ σφυρηλατημένο κομμάτι χάλυβα χαλκού |
| Δύναμη | 100kW |
| Τμήματα πυρήνων | πίνακας κυκλωμάτων, σπείρα indcution |
| Κύκλος καθήκοντος | 24 ώρες, 100% απευθείας |
| Μέθοδος ψύξης | Υδρόψυξη |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δύναμη | 15-500KW |
| Συχνότητα | Μέσης Συχνότητας |
| Μέθοδος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| Όνομα προϊόντων | Εξοπλισμός σφυρηλατημένων κομματιών επαγωγής |
|---|---|
| Τάση | 380V, 3phase |
| Δασμός Cylce | στάση 24 ωρών μη |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Χρήση | Συρρικνωθείτε τη συναρμολόγηση, σκλήρυνση, σφυρηλάτηση, απόσβεση, ανόπτηση, τήξη |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή θερμικής επεξεργασίας επαγωγής |
|---|---|
| Θερμαντικά υλικά | Συνδέει, αντέχει, χτυπά |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Δύναμη | 250kw |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Επιτόπου υπηρεσία μηχανικού, Online υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |